PLAYSTATION NETWORK

 photo OKL9_zps31723e9c.png

PSN to miejsce, gdzie możesz zagrać online, porozmawiać z przyjaciółmi i pobierać gry. Odkryj świat pełen wyjątkowych ofert i tętniących życiem społeczności graczy. Dodatkowo, twój system PlayStation 3 może zmienić się w niedoścignione centrum domowej rozrywki dla całej rodziny. Co najlepsze, dołączenie do PSN nic nie kosztuje.

Bezpłatna gra online – Gra to świetna zabawa. A wiesz, co jest jeszcze lepsze? Granie ze znajomymi i pokonywanie ich (a przynajmniej próba pokonania). Zmierz się z milionami graczy na całym świecie i pozostaw ich pokonanych daleko za sobą lub sprzymierz się ze znajomymi i zacznij rządzić na turniejach.

Pobieraj gry i filmy – Dzięki PlayStation Store możesz w każdej chwili sięgnąć po wybrane gry. Na pobranie czekają pełne filmy wydawane na płytach Blu-ray, najnowsze przeboje PSN oraz tony dodatków do gier i bezpłatne wersje demo. Nie zapomnij też wypatrywać ofert specjalnych i regularnie pojawiających się zniżek.

PlayStation Plus – Przyłącz się do PlayStation Plus i zacznij gromadzenie kolekcji Instant Game dzięki co najmniej 65 grom, które każdego roku będą bez dopłat dostępne dla ciebie do pobrania na PS3 i PS Vita. Skorzystaj z ekskluzywnych zniżek na produkty w PlayStation Store i wzbudź zazdrość znajomych dzięki wyjątkowym motywom i awatarom.

Trofea – Jak udowodnić swoją biegłość w grze? To proste. Trofea PlayStation to dowód na to, gdzie byłeś i czego dokonałeś. Nagrodą za konkretne osiągnięcia są brązowe, srebrne, złote i platynowe trofea, które możesz potem porównać ze zdobyczami znajomych żeby ustalić, kto ma prawo do przechwałek.

PlayStation®Home – Poczuj się jak w domu w dostępnej za darmo wirtualnej społeczności PSN. PlayStation Home to wyjątkowe miejsce dające ci możliwość grania, a także nawiązywania znajomości z innymi graczami i badania nowych przestrzeni.