REKLAMA

SPRAWDŹ JAK SZYBKO I TANIO MOŻESZ ZYSKAĆ NOWYCH KLIENTÓW

ZOBACZ JAKĄ OFERTĘ STWORZYLIŚMY DLA CIEBIE

OFERTA STWORZONA – STYCZEŃ 2012 (DOTYCZY STATYSTYK I DANYCH)

DALSZA CZĘŚĆ OFERTY W PRZYGOTOWANIU !!!!

WWW.PS3GAMER.PL jest portalem, czasopismem w wydaniu internetowym i zarazem agencją internetową istniejącą od 2008 roku. W 2009 roku zmieniliśmy design strony jak i cały skrypt aby stać się jeszcze bardziej interesującym miejscem dla czytelników, internautów i wydawców. Od roku 2012 portal daje możliwość SZEROKIEJ REKLAMY na łamach serwisu i nie tylko – wydawcom oraz każdemu przedsiębiorstwu czy osobie fizycznej za NAJNIŻSZĄ CENĘ W INTERNECIE.

Od 2012 roku oferujemy wydawcom WIELE MODUŁÓW reklamowych które mogą być łączone i zmieniane wedle zamierzeń kampanii reklamowych. Wszystkie moduły mogą wygenerować około 2 500 000 wyświetleń w ciągu roku, co daje bardzo konkretny efekt każdej przeprowadzonej kampanii. Oferowane moduły są elastyczne co oznacza że reklama może być różnoraka:

Reklamy są STAŁE co oznacza że użytkownik czy osoba odwiedzająca portal nie jest w stanie ich wyłączyć. Pomimo faktu że moduły są bardzo widoczne nie przeszkadzają w użytkowaniu portalu – (nie są to reklamy typu POP-UP), taki zabieg został podjęty ze względu na dobro użytkowników portalu.

– – POSZCZEGÓLNE STATYSTYKI SERWISU – –

Statystyka serwisu jest zmienna, dane które podajemy są aktualne na STYCZEŃ 2012r, i będzie aktualizowana dwa razy w roku, od 2008 roku serwis jak i cała marka PS3GAMER.PL stała się rozpoznawalna co powoduje stały wzrost odwiedzin. Do dnia dzisiejszego odwiedziło nas ponad 4 000 000 unikalnych widzów, zaś całkowita liczba wyświetleń oscyluje w granicach 6 000 000

Jest oczywiste że portal odwiedzają mężczyźni i kobiety, statystyka dzieli się na 85,8% Mężczyźni i 14,2% Kobiety, statystyki wiekowe wyglądają bardzo podobnie ale najszersze grono do którego trafia strona to osoby w wieku od 13-17 lat i 35-44 roku życia.

Serwis jest odwiedzany przez tysiące nowych jak i starych użytkowników, jest to jeden z najważniejszych aspektów strony, na dzień dzisiejszy 60% widzów to nowi userzy a 40% to starzy userzy.

Biorąc pod uwagę aspekt lokalizacyjny serwis najchętniej jest odwiedzany z WARSZAWY, TRÓJMIASTA i OKRĘGU KATOWICKIEGO, jeśli chodzi o województwa są to województwo ŚLĄSKIE, MAZOWIECKIE I POMORSKIE.

Kwestia zapłaty za dany moduł, lub moduły jest elastyczna ze względu na fakt iż do każdego wydawcy podchodzimy osobiście, nie ustalamy żadnych cen z góry co pozwala na ustalenie najlepszej ceny dla każdego przedsiębiorcy. Kwestia form płatności również jest elastyczna i tu także podchodzimy do każdego klienta osobiście.
WSTĘPNY CENNIK DOSTĘPNY ZA POŚREDNICTWEM POCZTY EMAIL !!!!

JEŚLI SZUKASZ DOBREGO MIEJSCA I SPOSOBU NA REKLAMĘ

DOBRZE TRAFIŁEŚ !!!

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY BĄDŹ TELEFONICZNY

SZYMON ZYGADŁOWICZ
szygadlowicz@ps3gamer.pl
szygadlowicz@gamersmagazine.pl
505-725-190