GHOSTRUNNER – NACIĄGA POSTAPOKALIPSA…

All in! Games w ramach wydarzenia promującego najnowsze karty NVIDIA oraz targów Gamescom ujawniło jedną ze swoich najnowszych gier. Ghostrunner to hardcore’owa gra akcji w trybie FPP tworzona przez krakowskie studio One More Level. Tytuł trafi na PlayStation 4. Zapraszam do rozwinięcia po więcej informacji na temat gry oraz materiał wideo.

Ludzka cywilizacja osiągnęła pełnię swoich możliwości. Architektura, nanotechnologia i cybernetyka nigdy nie stały na tak wysokim poziomie. Ludzie stali się niemal bogami. To jednak za mało by powstrzymać nadciągający kataklizm i ocalić świat. Teraz, kiedy zasobów jest niewiele, garstka ocalonych żyje w zbudowanej przed wieloma laty wieży. Struktura jej społeczności jest rozdarta przez przemoc, biedę i chaos. Status osoby zależy od wartości wszczepionych implantów. Określają one ich całe życie. Nic dziwnego, że w niektórych rodzi się bunt.

Jesteś cyber-wojownikiem, żywą bronią, jedyną osobą zdolną do walki w obu światach: rzeczywistym i w cyberprzestrzeni. Zagubiony i ścigany, wrzucony w środek konfliktu. Musisz użyć swej więzi z technologią, aby dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości oraz odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.


Tagged: ,