PS4 TOURNAMENTS – NOWA FORMA ROZGRYWEK NA PS4

Sony Interactive Entertainment startuje z nowym formatem rozgrywek – PS4 Tournaments: Challenger Series. Ten nowy rodzaj rywalizacji jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od tego, czy ktoś lubi patrzeć, jak zawodowi gracze rywalizują między sobą i zawsze myślał o sprawdzeniu swoich sił, czy też lubi grać w sieci z innymi graczami.

PS4 Tournaments, to miejsce dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności i źródło największej dawki emocji w zaciszu własnego domu. Pierwszą grą, która będzie uwzględniona w debiutanckim PS4 Tournaments jest Mortal Kombat 11, następnie będą to FIFA 20, Battlefield V, Warface oraz inne tytuły AAA, które pojawią się jeszcze w tym roku. Bez względu na poziom umiejętności, gracze będą mogli rywalizować zarówno z przyjaciółmi, jak i z innymi członkami społeczności PlayStation o ogromną pulę nagród.

Sezony

PS4 Tournaments: Challenger Series będą mieć charakter sezonowy, dając szansę na powrót do rozgrywek i wielokrotne współzawodnictwo w ulubionych grach. W każdym sezonie uczestnicy będą przechodzić przez kolejne etapy, aby sprawdzić swoje umiejętności na równych zasadach, zdobywając nagrody w zależności od uzyskanych wyników.

Etapy

Każdy sezon PS4 Tournaments ma trzy etapy rywalizacji. W pierwszym z nich udział wezmą wszyscy gracze, którzy zgłoszą się do rozgrywek, a warunkiem uzyskania promocji do etapu drugiego, będzie wygranie minimum 3 z 4 meczów w Mortal Kombat 11. W drugim etapie, rywalizacja wskoczy na wyższy poziom i tylko najlepszym uda się przejść dalej. W trzecim etapie spotkają się najlepsi z najlepszych, aby walczyć o tytuł mistrzowski.

Nagrody

W miarę postępów w poszczególnych etapach, wartość nagród będzie wzrastać. Od unikalnych, dynamicznych motywów po walutę w grze i nagrody pieniężne – istnieje wiele powodów by rywalizować przez cały sezon.

Więcej szczegółów na temat nowego formatu rozgrywek, gracze mogą uzyskać odwiedzając zakładkę „Tournaments/Turnieje” w zakładce Wydarzenia/Events na konsoli PlayStation 4 oraz na stronie playstation.com/tournaments.

*Do udziału w większości turniejów, wymagane jest aktywne członkostwo w PS Plus.