SEA OF SOLITUDE JUŻ DOSTĘPNE

wyrusz w podróż przez piękny i zarazem straszliwy świat, by stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Gra Sea of Solitude jest dostępna od dzisiaj w dystrybucji cyfrowej na PlayStation4. Gracze muszą pomóc Kay, młodej kobiecie, która wyrusza w podróż przez tajemnicze, zatopione miasto, by pokonać swoją wewnętrzną samotność. To głęboko poruszająca opowieść o ciemności i świetle, która ma złapać graczy za serce, snując osobistą historię o trudach życia w odosobnieniu.

Dzięki wyjątkowym spotkaniom z różnymi straszliwymi potworami, Kay stawi czoła emocjonalnym wyzwaniom, by odkryć prawdę na temat siebie samej. Podczas gdy wody będą unosić się i opadać, oddając jej stan ducha, Kay pozna intymne historie tych potworów i dowie się więcej o sobie samej, by raz na zawsze pozbyć się skażonych wspomnień. Imponujący styl graficzny i dynamiczne środowisko pomoże ci zwizualizować sobie emocje postaci, w miarę jak Kay będzie odkrywać światło i wprowadzać kolory do ponurego i burzliwego metaforycznego świata wokół niej.

Sea of Solitude to innowacyjna gra EA Original stworzona przez 12-osobowy zespół z Jo-Mei Games, niezależne studio z Berlina w Niemczech. Sea of Solitude to pierwszy oryginalny projekt tego studia, którego inspiracją były własne doświadczenia twórców z samotnością. Inspirująca narracja tej fabularnej gry przygodowej sprawia, że jest to niezapomniane doświadczenie i kolejny ekscytujący tytuł stworzony pod egidą programu EA Originals.