SCEP NA WARSAW GAMES WEEK ZAPREZENTUJE AŻ 27 TYTUŁÓW

Sony Computer Entertainment Polska zaprasza wszystkich fanów gier do Warszawy w dniach 23 – 25 października na pierwszą edycję Warsaw Games Week. Na liczącej ponad 1000 m2 Strefie PlayStation zostanie zaprezentowanych i udostępnionych do grania kilkanaście tytułów, z czego aż 8 to gry, które będą prezentowane przedpremierowo w wersji grywalnej lub w specjalnie przygotowanych salach kinowych: Uncharted 4: Kres Złodzieja, Horizon: Zero Dawn, Star Wars Battlefront, Call of Duty Black Ops III, Ratchet & Clank, Shadow of the Beast oraz dwa tytuły obsługiwane przez PlayStation®VR .

To jedyna taka okazja dla graczy w Polsce żeby zobaczyć, a nawet zagrać wcześniej w wiele oczekiwanych gier, których premiery dopiero przed nami. Dodatkowo – po raz pierwszy w Polsce zostanie udostepniony PlayStation®VR – system rzeczywistości wirtualnej, który dostarczy graczom zupełnie nowych doznań i pozwoli im poczuć się tak, jakby faktycznie znaleźli się wewnątrz wirtualnego świata gry.

Zagraj w nowe tryby Star Wars Battlefront na Warsaw Games Week 2015!

Po raz pierwszy w Polsce zostanie udostępniona w nowych trybach do grania gra Star Wars Battlefront.

Star Wars Battlefront to najnowsza odsłona serii gier akcji, których inspirację stanowią bitwy ze świata Gwiezdnych Wojen. Biorąc udział w legendarnych zmaganiach Sojuszu Rebelii z Imperium Galaktycznym na konsoli PlayStation®4, wszyscy gracze będą mieli okazje przekonać się jak wspaniałą pracę wykonali twórcy ze studia DICE (autorzy serii Battlefield).

Hala EXPO XXI Warszawa stanie się polem walki Imperium z Rebelią. Na 20 konsolach PlayStation 4 gracze zasiądą za sterami legendarnych myśliwców sagi Gwiezdnych Wojen w trybie Eskadra, kolejne 4 stanowiska pozwolą na zmierzenie się wspólnie z partnerem z wyzwaniem stawianym przez tryb Przetrwanie na planecie Tatooine. Na specjalnie przygotowanym stoisku na fanów oczekiwać będą nie tylko konsole z grą, ale i efektowna, interaktywna scenografia. Jeśli kiedykolwiek marzyliście, by poczuć się niczym Luke Skywalker w słynnym myśliwcu X-wing, ten moment właśnie nadchodzi. Gra Star Wars Battlefront ukaże się 19 listopada 2015 r. w wersji na konsolę PS4.

Lista tytułów udostępnionych w Strefie PlayStation:

o Uncharted Kolekcja Nathana Drake’a
o Uncharted 4: Kres Złodzieja – pokaz kinowy
o Horizon: Zero Dawn – pokaz kinowy
o Until Dawn
o The Order 1886
o The Last Of Us Remastered
o God Of War III Remastered
o Assassin’s Creed: Syndicate
o Wiedźmin 3: Dziki Gon
o Batman: Arkham Knight
o Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
o Tearaway: Unfolded
o Helldivers
o Bloodborne
o Driveclub
o Journey Collection
o Everybody’s Gone To the Rapture
o Ratchet & Clank
o Shadow of the Beast
o Star Wars Battlefront
o Disney Infinity 3.0 Play Without Limits
o Call of Duty Black Ops III
o Destiny: The Taken King
o Guitar Hero Live
o PES 2016
o PlayStation®VR – London Heist: Interrogation
o PlayStation®VR – druga gra zostanie potwierdzona wkrótce

Licząca ponad 1000m2 Strefa PlayStation, wyposażona w ponad 150 stanowisk do grania znajdować się będzie w Hali nr 3 budynku EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Poza przedpremierowymi pokazami gier na odwiedzających czekają inne atrakcje, które ujawnimy już wkrótce.