Monthly Archives: Sierpień 2020

CHORUS – PIERWSZY GAMEPLAY Z PS5

Online-owe GAMESCOM 2020 pomimo faktu że informuje nas o grach które już znamy z wcześniejszych zapowiedzi, to czasami raczy nas czymś czego jeszcze nie widzieliśmy. To właśnie dotyczy gry CHORUS czyli kosmicznej naparzanki z setkami odłamków, odblasków i wybuchów. W rozwinięciu znajdziecie materiał prosto z PS5. Zapraszam.

(więcej…)

GAMESCOM 2020 – RATCHET & CLANK: RIFT APART – DEMO GAMEPLAY Z PS5

Praktycznie każda z części Ratchet & Clank to bardzo dobre gry. Najnowsza część czyli Rift Apart także zapowiada się na świetny tytuł i nikogo to nie powinno dziwić. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący rozgrywkę z dema ale z wersji na PS5. Zobaczcie jak to wygląda w ruchu. Zapraszam.

(więcej…)

CAPTAIN TSUBASA NA PIERWSZYM MATERIALE Z GRY

CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS to istotny powrót do korzeni dla każdego gracza który ma więcej lat niż „naście”. Każdy z nas wie że captain Tsubasa to gra piłkarska i choć nie jest konkurencją dla Fify czy PESa to i tak jest ciekawą pozycją do sprawdzenia. W rozwinięciu znajdziecie pierwszy materiał z gry który prezentuje początkowe tutoriale. Zapraszam do rozwinięcia na dość ciekawy materiał.

(więcej…)

GHOST OF TSUSHIMA: LEGENDS ZAPOWIEDZIANE

Wielu z nas, jeszcze nie zdążyło odpalić podstawowej wersji Ghost of Tsushima, a tutaj dowiadujemy się że nadciąga rozszerzenie które wprowadzać będzie tryb kooperacyjny do gry. Misje będą dostępne dla 2-4 graczy i jak sama nazwa wskazuje bedą inspirowane Japońską mitologią. Dodatek będzie dostępny jesienią tego roku i czyżby owe rozśzerzenie miało być zawarte w wersji Deluxe na PS5 ??