Daily Archives: 12 czerwca 2020

RACHET & CLANK: RIFT APART – NA PS5

Na pokazie Sony który oglądaliśmy jakiś czas temu, tytuł gonił tytuł. Hit gonił hit i tak oto nie mogło zabraknąć serii Ratchet & Clank. Nowa odsłona która została stworzona całkowicie od podstaw dla PS5, nosi podtytuł Rift Apart. Czemu ?? To wyjaśni wam materiał wideo który znajdziecie w rozwinięciu. Materiał jest na tryle efektowny że wzbudza wiele miłych wspomnień i uczuć. Zapraszam.

(więcej…)

RESIDENT EVIL 8 NOSI PODTYTUŁ VILLAGE

RESIDENT EVIL 8 nosi podtytuł Village, za sprawą miejsca w którym dzieje się cała ukazana przez twórców historia. Zaprezentowany zlepek cutscenek i gameplayu nie wiele nam mówi a nasuwa jedynie domysły. Pierwszym z nich jest podobieństwo do części czwartej, oraz wilkołaki. Zapraszam do rozwinięcia na materiał wideo…

(więcej…)

GRAN TURISMO IS BACK – ZOBACZCIE GT7 W AKCJI

Jakiś czas temu. informowaliśmy Was o tym że GT7 jest w produkcji, a nawet otrzymało swoje oficjalne logo. Dziś możemy Wam przekazać i pokazać, materiał z gry. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że gra powraca do korzeni. Mowa tu przede wszystkim o menu głównym który jest kopią tego z PSXa. Siódma część serii będzie połączeniem GT Sport z GT1 czy 2 z PSXa. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

HORIZON – FORBIDDEN WEST – NA PIERWSZY ZWIASTUNIE

HORIZON FORBIDDEN WEST jest drugą częścią gry Horizon, świetnie przyjętej serii która teraz, na PS5, będzie mogła się rozwinąć jeszcze bardziej. Zaraz po prezentacji PS5, jest to jedna z najciekawszych pozycji które zobaczyliśmy na konferencji. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący świat w którym będziemy mogli się poruszać, i staniemy prze wieloma ciężkimi zadaniami. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

TAK WYGLĄDA PS5 OFICJALNIE + DWIE WERSJE KONSOLI

Zapowiedź i prezentacja PS5 musiała wydarzyć się teraz. Moment przed premierą do której już bardzo blisko. Na zdjęciach zobaczycie konsolę, w rozwinięciu znajdziecie materiał wideo. Warto wspomnieć że Sony zaprezentowało maszynkę i poinformowało nas o fakcie że PS5 będzie wydana w dwóch wersjach. Z napędem oraz bez. Ceny nie znamy, ale już teraz wiadomo że wersja bez napędu będzie tańsza, o ile ??

(więcej…)