Monthly Archives: Maj 2020

CZERWCOWA OFERTA PS+ JEST MEGA

To zdecydowanie jedna z najlepszych ofert, które mogliśmy poznać na przełomie wszystkich lat działania usługi. Dwa tak mocne tytuły, mówią jedno. PS5 nadchodzi więc troszkę Was połaskoczemy i spowodujemy że jeszcze bardziej nas pokochacie. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Call Of Duty: WWII oraz Star Wars Battlefront II, czyli popularna strzelanka z możliwością gry w trybie wieloosobowym i sequel popularnej odsłony Gwiezdnych Wojen. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 2 czerwca, od godziny 11:00. Dodam tylko że Call of Duty możecie już pobrać z zakładki PS Plus.

13 MINUT GAMEPLAYU Z DESTROY ALL HUMANS REMAKE

DESTROY ALL HUMANS i ogólna tematyka ataku UFO na ziemię i ludzi pojawiła się już wiele lat temu. Pojawiały się filmy oraz gry o tej tematyce, teraz dostaniemy nowy / stary tytuł mówiący o tej tematyce. Warto się nim zainteresować bo jest czymś ciekawym i co najważniejsze „innym” w tej całej maści „normalnych” gier. Premiera gry już 28 lipca a tym czasem zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

GHOST OF TSUSHIMA I 18 MINUT GAMEPLAYU

GHOST OF TSUSHIMA zaraz obok THE LAST OF US 2 będzie najgorętszym tytułem nadchodzących miesięcy. Ukazana przez twórców historia wzbudza w graczach wiele emocji i dla tego będzie czymś bardzo ciekawym. W rozwinięciu znajdziecie ponad 18 minut rozgrywki więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko was zaprosić na spektakl.

(więcej…)

MAFIA TRILOGY – OFICJALNIE

Teraźniejszy okres i to co się dzieje na świecie, lekko stłumiło każdą z gałęzi gospodarki. Naszą branże także to dotknęło i na horyzoncie nie widać mocnych tytułów (poza kilkoma wyjątkami). Dziś dowiedzieliśmy się o oficjalnej zapowiedzi trylogii mafii. Wszystkie części są odświeżone i posiadają nowe opcje. W rozwinięciu znajdziecie materiał opowiadający o trylogii. Więcej szczegółów nie znamy bo właśnie one mają być ujawnione na prezentacji już 19ego maja. Zapraszam…

(więcej…)

NOWY TRAILER Z THE LAST OF US PART II

Mamy przyjemność zaprezentować zupełnie nowy zwiastun gry The Last of Us Part II. W zeszłym tygodniu użytkownicy poznali oficjalną datę premiery, która została zaplanowana na 19 czerwca. Oznacza to, że za nieco ponad miesiąc każdy z graczy pozna dalsze losy Joela i Ellie. W międzyczasie studio Naughty Dog pragnie podzielić się najnowszym zwiastunem, który krótko przedstawia, co będzie zawierać kolejny rozdział historii głównych bohaterów.

(więcej…)

TRASA ZANDVOORT NA PIERWSZYM GAMEPLAYU Z F1 2020

Kolejna odsłona najlepszej serii wyścigów formuły pierwszej już nadciąga. W rozwinięciu znajdziecie pierwszy materiał z gry, prezentujący trasę Zandvoort. Każdy fan F1 oraz sportów motorowych z pewnością czeka na ten tytuł od Codemasters. Zapraszam do rozwinięcia i oceny tego czym różni się ta część od poprzednich.

(więcej…)