Monthly Archives: Luty 2020

MARCOWA OFERTA PLAYSTATION PLUS JEST KOLOSALNA….

Prezentujemy marcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły:

Shadow of the Colossus i Sonic Forces

czyli posiadająca status „must play” od Metacritic kultowa już walka z mitycznymi kolosami oraz niezwykłe przygody najszybszego jeża na świecie. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 3 marca, od godziny 11:00.

FINAL FANTASY VII REMAKE – OPENING MOVIE

Na remake kultowego już FINAL FANTASY VII czeka większość graczy na całym świecie. W rozwinięciu znajdziecie coś co was rozgrzeje, a mianowicie opening movie. Jest na co popatrzeć i z pewnością jeśli jeszcze nie jesteście pewni tego tytułu, to właśnie ten materiał rozwieje wasze wątpliwości. Zapraszam.

(więcej…)

DUET KACPERCZY Z NOWYM UTWOREM SNY

Sony Interactive Entertainment poinformowało właśnie o premierze wyjątkowej piosenki SNY, autorstwa zespołu Kacperczyk. Artyści, którzy w walentynki wydali swój debiutancki album, zainspirowani grą Dreams, stworzyli coś nietuzinkowego. Zespół PlayStation dodatkowo nakręcił teledysk, a wspólne dzieło można już obejrzeć na oficjalnym Facebook’u PlayStation Polska.

KACPERCZYK – SNY

ZOBACZCIE GAMEPLAY TRAILER Z OUTRIDERS

OUTRIDERS to połączenie wielu gier które tworzyło, lub było przy produkcji studio PEOPLE CAN FLY. Jak zobaczycie na zamieszczonym w rozwinięciu materiale, od razu w oczy rzucają się podobieństwa do Gearsów czy Bulletstorm. Tak czy siak gra zapowiada się na bardzo energiczną i pełną akcji. Zobaczcie sami czy warto będzie zainteresować się tym tytułem.

(więcej…)

PS5 ZA OKOŁO 2500 – POTWIERDZONE INFO

Takie info można było dostać od redakcji Blommberg która powołując się na swoich informatorów poinformowała że Sony czeka na ruch Microsoftu i boryka się z problemem dostępności części. W tym wszystkim najważniejsze jest to że owe części nie są tanie i to właśnie one będą wpływać w dużej mierze na cenę finalnego produktu. Redaktorzy otrzymali informację że koszt produkcji PS5 na dzień dzisiejszy to około 450 – 470 dolarów. Jak zapewne łatwo się domyśleć cena będzie zaokrąglona do 500 dolarów, co da nam około 2200zł, ale żeby nie było zbyt kolorowo po doliczeniu wszystkich marż zapewne będziemy musieli przygotować około 2500zł. Co i tak daje dość dobrą cenę na start. Kolejną bardzo ciekawą informacją jest fakt że większość tytułów z PS5 ukaże się także na PS4….

SOMEDAY YOU’LL RETURN – CZESKI FILM…

Z pewnością pomyśleliście sobie, matko – zaczęli pisać o filmach. Nie, nie zaczęliśmy i nie zaczniemy. Someday You’ll Return to gra czeskiego studia która w tym roku może okazać się bardzo dobrym thrillerem. Może być fajna z kilka względów, przede wszystkim poza główną linią fabularną będzie posiadać także wiele elementów rozwoju postaci, tworzenia przedmiotów itp. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry prezentujący samą grę oraz datę premiery. Zapraszam.

(więcej…)