Monthly Archives: Styczeń 2020

MOCNA OFERTA PS+ NA LUTY 2020

Dziś dowiedzieliśmy się jakie tytuły wylądują w lutowym pakiecie gier do pobrania dla posiadaczy PS+. Jest bardzo dobrze bo dostaniemy 3 gry i to te z wyższej półki. mowa tu o:

Bioshock: The Collection
The Sims 4
Firewall Zero Hour

DYING LIGHT KOŃCZY DZIŚ 5 LAT

Wielu graczy na świecie nawet nie zdaje sobie sprawy że dziś mija 5 lat od premiery DYING LIGHT od naszego rodzimego Techlandu. Każdy myśli ze gra jest stosunkowo świeża a jej następca zadebiutuje za długi czas, prawda jest odwrotna ale nie o tym tu mowa. Techland przygotował nagrodę dla graczy, wystarczy że jesteś posiadaczem gry a otrzymasz dodatek BAD BLOOD za darmo. Wystarczy że połączycie swoje konto z PS4 z kontem na stronie techlandu.

NIOH 2 NA NOWYM ZWIASTUNIE

Sony Interactive Entertainment zaprezentowało dziś zupełnie nowy zwiastun fabularny dla gry Nioh 2. W świeżo opublikowanym filmie, gracze mogą zapoznać się z fragmentami historii, nowymi postaciami, a także wyposażeniem, debiutującej 13 marca 2020 roku gry Nioh 2, stworzonej przez studio Team Ninja. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

SPRAWDŹ SWOJE STATYSTYKI Z 2019 ROKU!!!

Sony Interactive Entertainment pinformowało, że od dzisiaj wszystkie osoby posiadające PSN ID mogą sprawdzić swoje statystyki i osiągnięcia z roku 2019. PlayStation prezentuje efekt setek godzin spędzonych przy konsoli, chwile zwątpienia, a także momenty niesamowitej radości. Każdy użytkownik, może jeszcze raz przypomnieć sobie jak ciężko było zdobyć poszczególne trofea, a także ile godzin, zajęło mu przejście gry na 100%.

https://www.playstation.com/pl-pl/campaigns/2019/wrap-up/

DRAGON BAL Z: KAKAROT – SOUL EMBLEM TRAILER

Każdy fan tej serii jak i animacji musi zobaczyć co będzie go czekać w nowej odsłonie tej gry. Tytuł ma się ukazać 17 stycznia czyli już niebawem. Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do rozwinięcia, choć jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy przed premierą to zostawcie ten seans na kilka dni później.

(więcej…)

OFERTA PLAYSTATION PLUS NA STYCZEŃ 2020

Prezentujemy styczniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator, czyli trzy części przygód kultowego już bohatera od studia Naughty Dog oraz możliwość sprawdzenia się w roli niszczącej wszystko kozy. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 stycznia, od godziny 11:00.