Monthly Archives: Grudzień 2019

SILENT HILL UKRYTE W DEMIE P.T ??

Demo P.T od momentu pojawienia się wzbudzało wiele kontrowersji, jedni twierdzili że gracz zamknięty w czterech ścianach to pomyłka, a sama gra będzie dnem. Inni widzieli w niej następce Silent Hill. Sami twórcy nie mówili otwarcie i wystarczająco jasno czym tak na prawdę jest P.T. Po wielu miesiącach od wydania tego dema, demo zostało skasowane i teraz widnieje tylko w umysłach graczy i wielu nadal nie daje spać. jednym z takich graczy jest Lance McDonald który dobrał się do kodu źródłowego dema i wydobył z niego to co było poza przedpokojem i pomieszczeniami znanymi z dema. Z tego co widać na materiale wideo za drzwiami czekało na nas miasto Silent Hill, tak więc zobaczcie jak może lub będzie mogło wyglądać miasto i nowa odsłona tej serii (jeśli się ukaże).

(więcej…)

DUALSHOCK 4 BACK BUTTON ATTACHMENT – NOWOŚĆ DO DUALSHOCKA 4

Dualshock 4 Back Button Attachment to programowalne urządzenie peryferyjne do dualshocka 4. Posiada dwa przyciski które mogą odpowiadać aż 16 opcjom które będą wyświetlone na oledowym wyświetaczu z tyłu pada. W rozwinięciu znajdziecie filmik prezentujący to cudo w pełnej okazałości.

(więcej…)

GODFALL – PIERWSZA GRA NA PS5

GODFALL to tytuł startowy dla PS5, co ciekawe został zapowiedziany już parę lat temu przez co myśleliśmy że ukaże się na PS4. Twórcy postanowili zmienić plany i wypuścić ten tytuł na nowej generacji, gra zaoferuje rozgrywkę singiel player oraz multi dla trzy osobowych grup. Patrząc na materiał który znajdziecie w rozwinięciu skok generacyjny dotyczący grafiki będzie znacznie mniejszy niż to miało miejsce dotychczas. Tytuł wygląda tak jak dobre tytuły teraz wiec nie oczekujmy zbyt wiele. Oceńcie sami, zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

RESIDENT EVIL 3 REMAKE OFICJALNIE

O remaku Resident Evil 3 słyszeliśmy już jakiś czas temu, zaraz po premierze dwójki pojawiły się materiały sugerujące odnowienie także trójki która przez wielu uznawana jest za najlepszą część serii. Powstało wielkie zamieszanie i twórcy postanowili wyjaśnić i co ważniejsze ujawnić materiał z odnowionej trójki. Wspomniany materiał znajdziecie w rozwinięciu więc zapraszam bo trzeba to zobaczyć. Różnice są przeogromne.

(więcej…)

KOLEJNE FIRMY W PROGRAMIE PLAYSTATION PLUS REWARDS

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić, że do programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards dołączają kolejni partnerzy. Tym razem dla wszystkich subskrybentów, dostępne będą zniżki na wyjątkowy gramofon od firmy Crosley, mnóstwo rozrywki od firmy Eventim, a także produkty z wydawnictwa SQN. Posiadacze subskrypcji PS Plus będą mogli cieszyć się zniżkami i nagrodami od takich firm jak:

Crosley: 15% zniżki i darmowa wysyłka przy zakupie modelu Cruiser Havana.
Eventim: 10 PLN zniżki przy zakupie dwóch dowolnych biletów.
SQNstore.pl: 30% zniżki na wszystkie produkty.

BLAIR WITCH PROJECT JUŻ NA PS4 Z DODATKIEM GOD BOY PACK

Blair Witch Project czyli gra od polskiego Bloober Team jest dostępne już od końcówki sierpnia na konsoli konkurencji. Dziś dowiedzieliśmy się że wersja która wczoraj ukazała się na PS4 będzie rozszerzona o dodatek God Boy Pack. Jeśli jesteście ciekawi to już wiecie że ów dodatek to nic specjalnego bo dotyczy naszego kompana i interakcji z nim związanych. W rozwinięciu znajdziecie materiał wideo prezentujący owy dodatek, tak więc jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam…

(więcej…)