Monthly Archives: Wrzesień 2019

THE LAST OF US PART II NA NOWYCH MATERIAŁACH Z GRY

Do premiery gry coraz bliżej więc karuzela hype’u zaczyna się rozkręcać. Po zapowiedzi na state of play dostaliśmy dziś nowe materiały prezentujące rozgrywkę z gry. Zapraszam do rozwinięcia tylko tych którzy chcą się przekonać czy tytuł będzie wart ich ciężko zarobionych pieniędzy.

(więcej…)

OFERTA PLAYSTATION + NA PAŹDZIERNIK 2019

Prezentujemy październikową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: The Last of Us Remastered i MLB The Show 19, czyli postapokaliptyczny świat, który już 21 lutego 2020 roku będzie miał swoją kontynuacje, a także przygoda z baseballem w roli głównej. Obie gry zostały docenione przez recenzentów. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 1 października od godziny 11:00.

DEATH STRANDING TO COŚ NIETYPOWEGO…..

DEATH STRANDING to tak nietypowa gra że wielu graczy tak na prawdę nie wie czego się spodziewać. Właśnie otrzymaliśmy najnowszy gameplay który ukazuje… hmmmm no właśnie. Wielu z nas nie wie co tak na prawdę widzieliśmy. Zapraszam do rozwinięcia może Wam uda się wyjaśnić czym będzie Death Stranding.

(więcej…)

ZOBACZCIE GAMEPLAY Z NOWEGO GUILTY GEAR PROSTO Z TGS 2019

Tokio Game Show to zaraz po E3 największe święto dla graczy i fanów gier i elektroniki. Na tegorocznych targach jest wiele zaskoczeń i nowości, jedną z nich jest nowa odsłona GUILTY GEAR i nowiutki gameplay. Zapraszam do rozwinięcia bo jest na co popatrzeć.

(więcej…)