Monthly Archives: Czerwiec 2019

STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER I PRAWIE 30 MINUT ROZGRYWKI

STAR WARS JEDI: FALLEN ORDER zostało zapowiedziane na tegorocznych targach E3. Wielu graczy aż się zaczerwieniło, bo zdecydowanie jest o co. W rozwinięciu znajdziecie rozwinięty materiał z targów który można było zobaczyć za zamkniętymi drzwiami. Zapraszam bo ujawnia wiele ciekawych aspektów gry.

(więcej…)

ZOBACZCIE NOWY GAMEPLAY Z GRID 2019

Najnowszy GRID to oczywiście kontynuacja dość dobrze przejętego poprzednika. W najnowszym tytule z tej serii postanowiono wprowadzić wiele zmian, które powinny być bardzo dużym krokiem naprzód. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry prezentujący Corvette C7.R na torze Brands Hatch. Zapraszam.

(więcej…)

PEOPLE CAN FLY TWORZY OUTRIDERS

“OUTRIDERS to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat” – powiedział Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly. „To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square
Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu
tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co
udowadnia, że OUTRIDERS to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle
podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie
możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!”.

Zapraszam do rozwinięcia na materiał z gry pochodzący prosto z targów E3.

(więcej…)

DYING LIGHT 2 DOPIERO W 2020 ROKU

W tym roku Techland przybywa na największe targi branży – Electronic Entertainment Expo (E3) – z elektryzująca zapowiedzią premiery i kolejnym zwiastunem gry Dying Light 2. Ta wyczekiwana kontynuacja gry akcji z otwartym światem pojawi się na globalnym rynku wiosną 2020 r.

Podczas E3 po raz pierwszy przedstawiony został również główny bohater Dying Light 2. W ujawnionym zwiastunie przemierza spustoszony przez zarazę świat, gdzie śmierć czyha za każdym rogiem, a każda decyzja pociąga za sobą dalsze konsekwencje.

(więcej…)

POZNAJCIE SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS

CI Games prezentuje premierowy zwiastun Sniper Ghost Warrior Contracts, najnowszej gry z wysoko ocenianej serii taktycznych gier z gatunku shooter. Zwiastun wprowadza graczy w klimat surowej syberyjskiej głuszy, z którą będą musieli się zmagać wykonując charakterystyczne dla tej serii gier misje snajperskie. Gra opiera się na tytułowych kontraktach, niejednokrotnie wymagających dynamiki podejmowania decyzji przy wykorzystaniu refleksu, ukształtowania terenu i umiejętnej strategii ataku z zaskoczenia. Tytuł zostanie wydany w 2019 roku, na platformach PS4, Xbox One i PC. Dalsze szczegóły zostaną podane podczas targów E3. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

TRYB SURVIVAL MODE W DAYS GONE JUŻ DOSTĘPNY

Już od wczoraj dla wszystkich posiadaczy Days Gone jest dostępny darmowy dodatek, na który składają się nowy poziom trudności oraz cotygodniowe nowe wyzwania. W specjalnym trybie survival mode gracze mogą spróbować swoich sił na jeszcze wyższym poziomie trudności bez jakichkolwiek ułatwień takich jak opcja szybkiej podróży, tryb widzenia survival vision czy immersyjny HUD, gdzie znajdują się wszystkie mapy i wskaźniki. Więcej informacji o dodatku i aktualizacji gry znajdziecie w rozwinięciu.

(więcej…)

NOWE MAPY W BATTLEFIELD V JUŻ 27 CZERWCA

II wojna światowa toczy się dalej na czterech nowych mapach, które zostaną wprowadzane do gry jako zawartości IV rozdziału Wbrew przeciwnościom począwszy od 27 czerwca. Od wielkich bitew z udziałem pojazdów, po mniejsze potyczki piechoty, Battlefield V zaoferuje graczom to, czego oczekiwali – rozgrywki sieciowe na nowych arenach.

(więcej…)