Daily Archives: 11 maja 2019

PAŹDZIERNIK POD ZNAKIEM MEDIEVIL REMAKE

Tak, to właśnie w październiku, a dokładnie 25 października otrzymamy remake świetnego Medievil’a. Gry która ukazał się na szaraka w 1998 roku. Wielu ze starszych graczy wyczekuje tego tytułu, bo wiąże z nim wiele wspomnień a także dla tego że będzie to kolejny bardzo dobry remake. Gra stworzona od podstaw co zasługuje na uwagę. Zapraszam do rozwinięcia na nowy materiał z gry.

(więcej…)

PREDATOR: HUNTING GROUND CZY BĘDZIE KLONEM EVOLVE

Wszystko na to wskazuje. Oczywiście istnieje wiele aspektów gry które będą mogły pogrzebać ten tytuł bo dobrze wiemy jaki los trafił się przy okazji Evolve. Praktycznie takiej samej sieciowej strzelance w której kilku graczy walczy z jednym. Jak będzie zobaczymy, tym czasem zapraszam was do rozwinięcia na materiał z gry.

(więcej…)

POZNAJCIE GHOST RECON: BREAKPOINT

Pierwsze sygnały oraz informacje o tej grze pojawiły się w poprzedniku czyli Ghost Recon: Wildlands. Napiecie było budowane stopniowo, a gracze sami dochodzili czym jest tajna organizacja. Dziś ujawniono grę i oficjalnie zaprezentowano pierwszy materiał z gry. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)