Monthly Archives: Maj 2019

CZERWCOWA OFERTA PLAYSTATION PLUS

W czerwcu dostaniemy całkiem solidny zestaw gier. Wszyscy subskrybenci ps+ powinni być zadowoleni z czerwcowej oferty i zapomnieć o poprzednich miesiącach. Oto cała lista:

– Borderlands Handsome Collection
– Sonic Mania

WOLFENSTEIN: YOUNGBLOOD CZYLI NAZIŚCI W ALTERNATYWNEJ WERSJI

Córki B.J Blazkowica zaczęły się nudzić, jako że premiera gry już za dwa miesiące to postanowiły o sobie przypomnieć i tak oto otrzymaliśmy zwiastun w którym jest dużo rozpierduchy. Pomimo faktu że jest to zaledwie 35 sekund to zobaczymy na nich dość sporo materiału… Zapraszam do rozwinięcia i oceńcie sami czy będzie warto ponownie rozwalać nazistów w alternatywnej wersji przeszłości…

(więcej…)

ZOBACZCIE PONAD 3 GODZINY ROZGRYWKI Z NIOH 2

Pierwsza część tej serii odniosła wielki sukces wśród fanów tego gatunku. Bardzo wymagająca pierwsza odsłona, w której wcielaliśmy się w postać samuraja spodobała się na tyle że twórcy zaczęli prace nad „dwójką” zaraz po premierze jedynki. W rozwinięciu znajdziecie materiał z ponad 3 godzinnym gameplayem z testów, warto go zobaczyć i przygotować się na zabawę (jeśli nie boicie się spojlerów). Zapraszam.

(więcej…)

PAŹDZIERNIK POD ZNAKIEM MEDIEVIL REMAKE

Tak, to właśnie w październiku, a dokładnie 25 października otrzymamy remake świetnego Medievil’a. Gry która ukazał się na szaraka w 1998 roku. Wielu ze starszych graczy wyczekuje tego tytułu, bo wiąże z nim wiele wspomnień a także dla tego że będzie to kolejny bardzo dobry remake. Gra stworzona od podstaw co zasługuje na uwagę. Zapraszam do rozwinięcia na nowy materiał z gry.

(więcej…)

PREDATOR: HUNTING GROUND CZY BĘDZIE KLONEM EVOLVE

Wszystko na to wskazuje. Oczywiście istnieje wiele aspektów gry które będą mogły pogrzebać ten tytuł bo dobrze wiemy jaki los trafił się przy okazji Evolve. Praktycznie takiej samej sieciowej strzelance w której kilku graczy walczy z jednym. Jak będzie zobaczymy, tym czasem zapraszam was do rozwinięcia na materiał z gry.

(więcej…)

POZNAJCIE GHOST RECON: BREAKPOINT

Pierwsze sygnały oraz informacje o tej grze pojawiły się w poprzedniku czyli Ghost Recon: Wildlands. Napiecie było budowane stopniowo, a gracze sami dochodzili czym jest tajna organizacja. Dziś ujawniono grę i oficjalnie zaprezentowano pierwszy materiał z gry. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

BORDERLANDS 3 NA NOWYM GAMEPLAYU

Wczoraj w sieci pojawił się nowy materiał z gry BORDERLANDS 3. Dokładnie to stream z twórcami gry. Stream jest dość długi i musicie troszkę poprzewijać aby dobrać się do gameplayu ale warto to zrobić bo to włąsnie dzięki temu materiałowi już teraz będziecie mogli zadecydować czy odkładać kasę na tę grę.

(więcej…)

OFERTA PLAYSTATION PLUS NA MAJ 2019

Sony Interactive Entertainment ogłasza majową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Overcooked i What Remains of Edith Finch, czyli wspaniała platformowa przygoda kulinarna do gry w kooperacji oraz niezwykle interesująca historia pozornie zwyczajnej rodziny ze stanu Waszyngton. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 maja od godziny 11:00