Monthly Archives: Kwiecień 2019

GRAN TURISMO SPORT I AKTUALIZACJA 1.38

Kolejna aktualizacja do GRAN TURISMO SPORT poza nowymi autami wprowadza kilka nowych wyzwań do GT League. Mowa tu konkretnie o :

Porsche 962 C ’88
Renault R8 Gordini ’66
Audi TT Coupé 3.2 quattro ‘03
Honda Fit Hybrid ’14
Toyota Sprinter Trueno 1600GT APEX (AE86) ’83

Oraz po 2 rundy do Początkujących, amatorów oraz Profesjonalistów w GT League. Zapraszam do rozwinięcia na materiał wideo z tego rozszerzenia.

(więcej…)

EA PREZENTUJE STAR WARS JEDI: UPADŁY ZAKON

Podczas panelu na imprezie Star Wars™ Celebration w Chicago, Respawn Entertainment ogłosiło, że Star Wars Jedi: Upadły zakon™ – nowa, przygodowa gra single-player – zadebiutuje 15 listopada 2019 na konsole PlayStation®4.

(więcej…)

OD JUTRA BĘDZIESZ MÓGŁ ZMIENIĆ SWOJE ID NA PS4

Firma Sony Interactive Entertainment ogłasiła możliwość zmiany PlayStation Network ID dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Od jutra (11.04) każdy z graczy będzie mógł zmienić nazwę swojego profilu. Zmiany można dokonać przy użyciu PlayStation 4 lub za pośrednictwem strony internetowej PlayStation Network. Pierwsza zmiana jest za darmo, Japoński producent ma przyjemność poinformować, że nie ma limitu zmian nazw profili. Warto jednak nadmienić, że tylko pierwsza zmiana będzie całkowicie za darmo, każda następna będzie kosztować 34.99 PLN.

DAYS GONE – FILMIK PRZYGOTOWUJĄCY NAS DO GRY…

Materiał który znajdziecie w rozwinięciu powoli rozgrzewa wszystkich graczy do zbliżającej się premiery. Twórcy pokazali na nim kilka elementów rozgrywki, oraz ewentualnych możliwych sytuacji które mogą nas spotkać. Zapraszam do rozwinięcia na ponad 6 minut rozgrywki. Zapraszam..

(więcej…)

TEAM SONIC RACING UKAZUJE NOWE OBLICZE…

SONIC od zawsze wzbudzał w graczach jakiś taki czar i rozczulenie. Na maskotka Segi będąca od lat z graczami dawała wiele frajdy w przeróżnych grach. Teraz przyszedł czas na kolejną odsłonę wyścigów, gokartów które pretendują do pierwszego miejsca w rankingu najlepszych wyścigów dla najmłodszych. W rozwinięciu znajdziecie najnowszy trailer z gry TEAM SONIC RACING. Zapraszam…

(więcej…)