Monthly Archives: Wrzesień 2018

OFERTA GIER PS PLUS NA PAŹDZIERNIK WYGLĄDA TAK…

W październiku każdy z członków PlayStation Plus będzie miał możliwość poczuć się jak Jason z Piątku Trzynastego, dodatkową atrakcją będzie wspólna rozgrywka i pojedynki na neonowych arenach gry Laser League. Kiedy zbyt długa rozgrywka wywoła zmęczenie, każdy z graczy będzie mógł odłożyć kontrolery Dualshock a wziąć do ręki smartfon i sprawdzić swoją wiedzę w grze na platformę PlayLink Wiedza to potęga.

Pełna lista gier w ofercie:

Friday the 13th: The Game(PS4)
Laser League(PS4)
Wiedza to Potęga (PS Plus bonus – PlayLink)
Master Reboot(PS3)
The Bridge(PS3, PS4, PS Vita)
Rocketbirds 2: Evolution(PS Vita, PS4)
2064: Read Only Memories(PS Vita, PS4)

CO PRZYGOTUJE SIEP NA POZNAŃ GAME ARENA 2018 ??

Sony Interactive Entertainment Polska ma przyjemność poinformować, że w tym roku na targach Poznań Game Arena przygotuje dedykowane stoisko z goglami rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR oraz PlayStation 4 PRO. Na strefie gracze będą mogli sprawdzić najświeższe tytuły na tę platformę, w tym niektóre jeszcze przed ich rynkową premierą. Na PGA będzie można zagrać w:

Firewall: Zero Hour
ASTROBOT Rescue Mission
Blood & Truth
Tetris Effect
Call of Duty: Black Ops 4

OFICJALNA GRA DAKAR 18 JUŻ ZA 3 DNI W SKLEPACH

Zmierz się z najbardziej wymagającym rajdem świata i przemierzaj wirtualne bezdroża w oficjalnej grze Rajdu Dakar. Dakar 18 dostępne będzie na polskim rynku w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4, już 25 września.

Tak właśnie zaatakowało nas studio BIGMOON które nie ma w swoim dorobku zbyt konkretnych tytułów. Być może oficjalna gra wyścigu Dakar to zmieni choć nie okładał bym w niej zbyt wiele nadziei. W rozwinięciu znajdziecie materiał (bardzo ładny swoją drogą) grę Dakar 18. Zapraszam.

(więcej…)

JUST CAUSE 4 NA NOWYM GAMEPLAYU

JUST CAUSE 4 to najnowsza odsłona serii w której siejemy pożogę, a trupy lecą na lewo i prawo. Dziś dostaliśmy najnowszy materiał z gry, pochodzący prosto z prezentacji. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

ZOBACZCIE CZYM JEST PLAYSTATION CLASSIC

Niestety ale tym razem Sony Interactive Entertainment nie popisało się twórczością. Po sukcesie konkurencyjnych mini konsolek, postanowili wypuścić szaraka właśnie w wersji mini. Ten twór nazwano PLAYSTATION CLASSIC wiec możemy spodziewać się innych konsol w wersji mini(np PS2). Premiera mini konsolki odbędzie się 3 grudnia w kosmicznej cenie 449zł.

Firma Sony Interactive Entertainment (SIE) ogłosiła dzisiaj, że PlayStation®Classic, miniaturowa konsola do gier, która nawiązuje wyglądem do oryginalnego PlayStation® i ma fabrycznie zainstalowane 20 gier, trafi do sprzedaży 3 grudnia 2018 r. w Japonii, Ameryce Północnej i Europie. PlayStation Classic będzie dostępne w rekomendowanej przez producenta cenie detalicznej 449 zł na rynku polskim.

JAK GRAĆ W DYING LIGHT: BAD BLOOD ??

Na to pytanie odpowie Wam najnowszy materiał z gry. Dziś gra ukazała się na Steam Early Access więc nas to nie dotyczy, ale warto zobaczyć ten materiał i przygotować się na to co zaoferuje wersja konsolowa. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

SHADOW OF THE TOMB RAIDER PREZENTUJE SWOJE LOKACJE

Już za 4 dni każdy fan Lary Croft i serii Tomb Raider będzie mógł udać się do sklepu aby zakupić najnowszą grę właśnie z tej serii. Jednak aby wiedzieć więcej, warto zobaczyć najnowszy materiał z gry który prezentuje lokacje oraz tryb foto który także zagości w grze. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

ZONE OF THE ENDERS: MARS – JUŻ DOSTĘPNE

Oprawa stworzona z myślą o rozdzielczości 4K, wzbogacony dźwięk oraz obsługa wirtualnej rzeczywistości – to główne cechy Zone of the Enders: The 2nd Runner – Mars. Gra wyprodukowana przez Konami we współpracy z Cygames dostępna jest już na polskim rynku. W rozwinięciu znajdziecie wideo właśnie z tej gry. Zapraszam.

(więcej…)