SONY ZAPREZENTOWAŁO DUALSENSE – PAD DO PS5

DUALSENSE tak nazywa się pad do PlayStation 5. Haptyczne wibracje, adaptacyjne spusty L2 i R2 to tylko początek nowości jakie znajdziemy w nowym padzie. Ale tutaj możemy ocenić jedno, wygląd, który jest jak dla mnie kontrowersyjny. Dużo więcej obłych kształtów do mnie nie trafia ale i tak jestem fanem tego pada.

https://www.vgr.com/wp-content/uploads/2020/04/PS5-Controller-DualSense-Unveiled-by-Sony-3-924×520.jpg1

2

POZNAJCIE SKATER XL – POGROMCĘ TONY HAWKA ??

Każdy ze starszych graczy darzy ogromnym szacunkiem i sentymentem serię z Tonym Hawkiem. Wielu z nas zagrywało się w nią już na pierwszym PlayStation. Historia serii jest bardzo zróżnicowana i kręta, a najnowsze odsłony były dość słabe. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej konkurencji dla tej gry która nazywa się SKATER XL. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry, i choć nie wygląda fenomenalnie to i tak warto zobaczyć próbkę tego nas czeka. Zapraszam.

(więcej…)

QUANTUM ERROR – PIERWSZY TYTUŁ NA PS5 ??

W rozwinięciu możecie zobaczyć pierwszy teaser gry która ukaże się na PS4 oraz PS5. Nie można powiedzieć nic poza tym że jakościowo wygląda przeciętnie, i jest to horror w przyszłości. Zapraszam do rozwinięcia, być może teaser pozwoli wam na wysunięcie wniosków o nowej generacji ??

(więcej…)

OFERTA PS+ NA KWIECIEŃ 2020

Jeśli plotki się potwierdzą, a doniesienia sprawdzą, to w kwietniu możemy dostać najlepszy zestaw gier, które zaoferuje Sony w usłudze PS+ w tym roku. Jak donoszą tajni zwiadowcy, najprawdopodobniej gry które zasilą plusa w kwietniu to Uncharted 4 oraz Dirt Rally 2.0. Obie gry to bardzo mocne tytuły więc, posiedzenia w domu podczas pandemii koronawirusa będą troszkę lżejsze….

DREAMS – RECENZJA

Rozpoczynając zabawę z Dreams, spodziewałem się mocnego tytułu który będzie łączył w sobie wiele innych tytułów. Poniekąd faktycznie tak jest, choć podstawowy tryb rozgrywki wydaje się być wciśnięty mocno na siłę. Czym tak na prawdę jest Dreams ?? To dość cięzkie pytanie na które nie można odpowiedzieć zero jedynkowo, zbyt wiele jest tu aspektów które mogą przychylić nas do decyzji odnośnie zakupu tego tytułu.

(więcej…)

The Verdict

8Great

POZNAJCIE POLSKI DUBBING W GHOST OF TSUSHIMA

GHOST OF TSUSHIMA zapowiada się na naprawdę dobry ex, tak jak reszta exów od SCE. Tak i tu będziemy mogli się cieszyć polską wersją językową. Wielu z Was nie lubi, tej wersji, ale dla mnie to jedne z najlepszej stworzonych dubbingów w grach. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący początki historii w grze oraz oczywiście wspomniany dubbing. Zapraszam bo jest na co popatrzeć i czego posłuchać.

(więcej…)

RESIDENT EVIL 3 REMAKE – WYGLĄDA OBŁĘDNIE

Właściwa rozgrywka i prawdziwe mięska zaczyna się od 33 minuty więc możecie przewijać. Ale wracając do meritum, Resident Evil 3 zapowiada się fenomenalnie, każdy fan serii już powinien zacierać ręce, przede wszystkim dla tego że tytuł wygląda świetnie i co najważniejsze będzie jeszcze lepszym remakem niż część druga. W rozwinięciu znajdziecie nowy gameplay który trzeba zobaczyć, aby przekonać się o jakości tej produkcji. Zapraszam.

(więcej…)

PODSUMOWANIE ROKU Z PLAYSTATION PLUS

PlayStation Plus, to nie tylko darmowe tytuły w każdym miesiącu, to także możliwość rozgrywki online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store i wyjątkowe oferty w ramach programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards. Przedstawiamy podsumowanie ostatnich 12 miesiecy z PlayStation Plus. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, subskrybenci mogli pobrać 26 tytułów, o łącznej wartości 3664 PLN[1]. Roczna subskrypcja to koszt 240 PLN, co w skrócie oznacza, że na samych grach użytkownicy zaoszczędzili 3424 PLN. W tym czasie, każdy z graczy mógł spróbować swoich sił w ekskluzywnych tytułach Sony Interactive Entertainment, a także wielu innych doskonałych produkcjach.