LIST GIER NA PREMIERĘ PS5 – I CENY… KOSMICZNE

Poniżej możecie sprawdzić listę gier w które bedziemy mogli zagrać na premierę PS5. Lista jest skromna, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jest jedno ale… Cena. Która może sięgać nawet 80 euro za grę, co daje przedział w okolicy 350 – 400zł za tytuł. Ta cena jest mocną przesadą i z pewnością wielu z Was mocno zastanowi się nad kupnem nowego tytułu. Tak czy siak zobaczcie listę i oceńcie sami czy dacie za te gry około 350zł…

Dzień Premiery:

Astro’s Playroom – gra zainstalowana na PS5
Demon’s Souls – US$69.99/¥7,900/€79.99
Destruction All Stars – US$69.99/¥7,900/€79.99
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – US$49.99/¥5,900/€59.99
Marvel’s Spider-Man: Mile Morales Ultimate Edition – US$69.99/¥7,900/€79.99
Sackboy A Big Adventure – US$59.99/¥6,900/€69.99
Assassin’s Creed Valhalla
Devil May Cry 5: Special Edition (Digital)
Fortnite
Godfall

Okolice Premiery:

Aragami 2
Bugsnax
Bridge Constructor: The Walking Dea
Call of Duty: Black Ops Cold War
Control: Ultimate Edition
Dirt 5
Immortals: Fenyx Rising
Jett: The Far Shore
Madden NFL 21
Marvel’s Avengers
NBA 2K21
Observer: System Redux
Oddworld: Soulstorm
Outriders
Overcooked: All You Can Eat
Planet Coaster: Console Edition
Puyo Puyo Tetris 2
Rainbow Six Siege
Ratchet & Clank: Rift Apart
Watch Dogs Legion
WRC 9

PLAYSTATION 5 JUŻ OD 1849ZŁ

Ceny nowej konsoli Sony były niewiadomą, i pomimo wielu przecieków i domyśleń, wielu twierdziło że PS5 będzie bardzo drogie. Jak widać po oficjalnych cenach, jest tańsze niż PS4 na premierę. Ceny zaczynają się od 1849 zł za wersję digital (bez czytnika płyt), oraz 2299 za wersję z czytnikiem. Ceny pochodzą od Polskiego oddziału SCE więc, możemy liczyć na pewną informację.

GAMEPLAY Z DEMA CRASH BANDICOOT 4 W PEŁNEJ KRASIE

Cała seria Crash Bandicoot od samego początku nakierowana była do młodszego gracza, to właśnie dzięki tej serii dziś mamy tak fajne wspomnienia. Dziś dostajemy najnowszą odsłonę tej gry i powiem wam szczerze że wygląda to dość ciekawie. W rozwinięciu znajdziecie materiał pochodzący z dema które zapewne niedługo wyląduje w sklepie i sami będziecie mogli to sprawdzić. Tak czy siak, zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

UNDER – KLON P.T NA PIERWSZYM MATERIALE

P.T od Hideo kojimy to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, która niestety przez waśnie z wydawcą została zapomniana. Wielu graczy powaracało do gry i kombinowało jak by tu ściągnąć chociaż demo które także zostało zablokowane. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry UNDER która jest istnym klonem wspomnianego P.T. Gra na PS4 pojawi się na przełomie roku więc zapewne zobaczymy ją na nowej generacji. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

GHOST OF TSUSHIMA – RECENZJA

Twórcy Infamous czyli studio Sucker Punch to jedno z najlepszych studiów tworzących tytuły ekskluzywne na konsole Sony. Ostatnio było o nich cicho, a to za sprawą faktu iż tworzyli tytuł który właśnie recenzuje – Ghost of Tsushima. Od pierwszych zapowiedzi gra miała być mocnym kopniakiem na koniec życia PS4 i iść wraz z The Last Of Us 2 po prym w tej generacji. Ghost of Tsushima pozwoliło twórcom wspiąć się na wyższy poziom swojej pracy, zdecydowanie jest to ich najlepsza produkcja ale czy najlepsza na tej generacji ??

(więcej…)

The Verdict

9Amazing

CHORUS – PIERWSZY GAMEPLAY Z PS5

Online-owe GAMESCOM 2020 pomimo faktu że informuje nas o grach które już znamy z wcześniejszych zapowiedzi, to czasami raczy nas czymś czego jeszcze nie widzieliśmy. To właśnie dotyczy gry CHORUS czyli kosmicznej naparzanki z setkami odłamków, odblasków i wybuchów. W rozwinięciu znajdziecie materiał prosto z PS5. Zapraszam.

(więcej…)

GAMESCOM 2020 – RATCHET & CLANK: RIFT APART – DEMO GAMEPLAY Z PS5

Praktycznie każda z części Ratchet & Clank to bardzo dobre gry. Najnowsza część czyli Rift Apart także zapowiada się na świetny tytuł i nikogo to nie powinno dziwić. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący rozgrywkę z dema ale z wersji na PS5. Zobaczcie jak to wygląda w ruchu. Zapraszam.

(więcej…)

CAPTAIN TSUBASA NA PIERWSZYM MATERIALE Z GRY

CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS to istotny powrót do korzeni dla każdego gracza który ma więcej lat niż „naście”. Każdy z nas wie że captain Tsubasa to gra piłkarska i choć nie jest konkurencją dla Fify czy PESa to i tak jest ciekawą pozycją do sprawdzenia. W rozwinięciu znajdziecie pierwszy materiał z gry który prezentuje początkowe tutoriale. Zapraszam do rozwinięcia na dość ciekawy materiał.

(więcej…)