Category: GM NEWS

PREMIERA PS5 – WIELKIE ŚWIĘTO GRACZY

To wielki dzień dla miłośników gier, ponieważ Sony Interactive Entertainment (SIE) wypuszcza na europejski rynek konsolę PlayStation 5. 12 listopada dostęp do najnowszej generacji otrzymali gracze w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Kanadzie, Meksyku, Australii i Korei Południowej. Teraz przyszła pora na kolejne rynki. SIE świętuje początek nowej ery gier poprzez rozświetlanie charakterystycznych budynków w dobrze znanych miejscach z 25 regionów na całym świecie różnorodnymi grafikami związanymi z PlayStation®, konsolą PS5, kontrolerem bezprzewodowym DualSense i ogólniej marką PlayStation. Miasta takie jak Tokio, Nowy Jork, Auckland, Toronto, Seul i Meksyk już są ozdobione, a dziś dołączyły do nich m.in. miasta Europy, w tym Warszawa.

Premiera UNCHARTED 4 zbliża się do nas wielkimi krokami, będzie to pierwsza „pełna” odsłona cyklu na konsoli nowej generacji i to właśnie dla tego twórcy z Naughty Dog postanowili odnowić poprzednie trzy części aby pozwolić graczom poznać historię Nathana Drake’a od samego początku. Każdy gracz który posiadał PS3 z pewnością poznał którąś z trzech części serii, jednak tych którzy zasmakowali wszystkich jest bardzo mało i teraz przy przejściu na nową generację mają możliwość poznania wszystkich wspaniałych momentów które seria serwuje nam praktycznie bez przerwy.

(więcej…)

Pomimo faktu że Satoru Iwata był prezesem Nintendo czyli koncernu produkującego konsole o których nie piszemy to nie możemy przejść obok tak smutnej informacji obojętnie. Dziś dostaliśmy informację o fakcie iż Satoru Iwata zmarł w wieku 55 lat na raka. Wiemy że od dawna walczył z nowotworem ale po operacji wszystko wskazywało na to że będzie dobrze. Okazało się inaczej i dziś od samego rana wspominamy wspaniałe chwile spędzone z konsolami Nintendo…

Macie konto na Facebooku ?? To super. Jeśli do tego szukacie ciekawego podcastu i nowego DRIVECLUBa lub chcecie wyprubować subskrybcję ps+ to dobrze trafiliście, bo własnie organizujemy konkurs w którym do wygrania będzie DRIVECLUB i kodzik. Grę oraz kod możecie zgarnąć bardzo łatwo – wystarczy że zalajkujecie fanpage i udostępnicie obojetnie jaki post z fanpage podcastu TALING PADS – https://pl-pl.facebook.com/talkingpads . W konkursie udział biorą wszyscy ci którzy zalajkują fanpage oraz udostępnią obojętnie jaki wpis ze strony od dziś czyli 26.10.2014 do 15.11.2014. Macie 20 dni aby wywalczyć sobie nagrodę.

Druga rozlosowana osoba otrzyma od nas kod na subskrybcję PLAYSTATION PLUS na miesiąc !!!

Jeśli zwerbujecie znajomych do konkursu a oni polecą Was w komentarzach zwiekszacie swoje sznase na wygraną !. Nagrody rozlosujemy w dniu 16.11.2014 i w tym samym dniu poinformujemy Was o wygranych.