Category: PS4 NEWS

SHENMUE III ZE ZWIASTUNEM PROSTO Z TARGÓW GAMESCOM

Minęło już ponad 18 lat od czasu gdy Ryo Hazuki odkrył tajemnicę stojącą za śmiercią swojego ojca. Wreszcie nadchodzi czas na wyczekiwany przez fanów akt 3 tej wyjątkowej historii. Czy nieustraszony bohater zemści się na Lan Di oraz powstrzyma spisek prowadzący do wskrzeszenia chińskiej dynastii Qing? Odpowiedź na te pytania poznamy już niebawem! Tymczasem trwa największe święto graczy, podczas którego można spotkać samego ojca serii – Yu Suzukiego oraz strzelić sobie z nim selfiaczka. Twórca Shenmue aktywnie promuje swój nadchodzący hit oraz bardzo chętnie spotyka się z fanami. Na dokładkę zachęcamy do obejrzenia najnowszego zwiastuna gry.

(więcej…)

GHOSTRUNNER – NACIĄGA POSTAPOKALIPSA…

All in! Games w ramach wydarzenia promującego najnowsze karty NVIDIA oraz targów Gamescom ujawniło jedną ze swoich najnowszych gier. Ghostrunner to hardcore’owa gra akcji w trybie FPP tworzona przez krakowskie studio One More Level. Tytuł trafi na PlayStation 4. Zapraszam do rozwinięcia po więcej informacji na temat gry oraz materiał wideo.

(więcej…)

NOWE KOLORY DUALSHOCKÓW NADCIĄGAJĄ

Sony Interactive Entertainment zaprezentowało aż cztery nowe odsłony bezprzewodowych kontrolerów Dualshock 4 w następujących wersjach kolorystycznych: Electric Purple, Red Camouflage, Titanium Blue, i Rose Gold! W rozwinięciu znajdziecie więcej informacji na temat padów a kupić je będziecie mogli już we wrześniu.

(więcej…)

EA ZAPREZENTOWAŁO NEED FOR SPEED HEAT

8 listopada to data która powinni zapisać wszyscy fani serii need for speed. To właśnie tego dnia będziecie mogli udać się do sklepu i kupić nową odsłonę tej gry, ale to nie wszystko. W rozwinięciu znajdziecie pierwszy materiał z gry który prezentuje urywki rozgrywki oraz poniekąd informuje nas o tym co będziemy mogli zrobić w grze. Pełna personalizacja to słowo klucz. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

KOCH MEDIA WYDA DYING LIGHT 2

Firmy łączą też siły podczas tegorocznego Gamescomu dla Dying Light 2. Wieloletni partnerzy, Techland® i Koch Media®, z radością informują o nawiązaniu współpracy przy dystrybucji nadchodzącej gry akcji z otwartym światem i elementami RPG – Dying Light 2 – na terenie Europy i Australii. Koch Media skupi się na sprzedaży detalicznej na wybranych terytoriach. Dodatkowo lokalne oddziały firmy wesprą Techland działaniami z zakresu PR-u i marketingu. Warto wspomnieć, że Koch Media zajmował się dystrybucją pierwszej odsłony Dying Light w Europie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, łącząc ponownie siły z Koch Media. Nasza współpraca trwa już od ponad dekady, a Koch był zawsze partnerem godnym zaufania. To fantastyczna okazja, byśmy razem dostarczyli Dying Light 2 odbiorcom w Europie i Australii. Oficjalnie rozpoczynamy współpracę podczas tegorocznego Gemescomu, a następnie skupimy się na intensywnej kampanii marketingowej prowadzącej do wyznaczonej na wiosnę 2020 roku premiery Dying Light 2.

PS4 TOURNAMENTS – NOWA FORMA ROZGRYWEK NA PS4

Sony Interactive Entertainment startuje z nowym formatem rozgrywek – PS4 Tournaments: Challenger Series. Ten nowy rodzaj rywalizacji jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od tego, czy ktoś lubi patrzeć, jak zawodowi gracze rywalizują między sobą i zawsze myślał o sprawdzeniu swoich sił, czy też lubi grać w sieci z innymi graczami.

PS4 Tournaments, to miejsce dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności i źródło największej dawki emocji w zaciszu własnego domu. Pierwszą grą, która będzie uwzględniona w debiutanckim PS4 Tournaments jest Mortal Kombat 11, następnie będą to FIFA 20, Battlefield V, Warface oraz inne tytuły AAA, które pojawią się jeszcze w tym roku. Bez względu na poziom umiejętności, gracze będą mogli rywalizować zarówno z przyjaciółmi, jak i z innymi członkami społeczności PlayStation o ogromną pulę nagród.

(więcej…)

SIERPNIOWA OFERTA PLAYSTATION PLUS

Sony Interactive Entertainment ogłasza sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Wipeout: Omega Collection i Sniper Elite 4, czyli dobrze znane wszystkim pokoleniom graczy futurystyczne wyścigi oraz kolejna odsłona przygód snajpera, Karla Fairburne’a. Gry zasługują na szczególną uwagę, ze względu na możliwość rozgrywki w trybach single i multiplayer, dodatkowym atutem są również wysokie oceny na serwisie Metacritic. Oferta o łącznej wartości ponad 430 PLN będzie aktywna w PlayStation Store od 6 sierpnia od godziny 11:00.

EA ACCESS DOSTĘPNE NA PS4

Od dzisiaj gracze mogą rejestrować się i wykupić miesięczny lub roczny abonament do EA Access* na PlayStation®4 i cieszyć się wszelkimi płynącymi z tego korzyściami. Abonenci mogą rozpocząć zabawę w nadchodzących tytułach EA na pięć dni przed ich premierą. Wśród nich znajdują się: EA SPORTS™ Madden NFL 20, EA SPORTS™ NHL® 20, EA SPORTS™ FIFA 20 i wiele więcej.