Category: PS4 NEWS

ZOBACZCIE NOWY GAMEPLAY Z GRID 2019

Najnowszy GRID to oczywiście kontynuacja dość dobrze przejętego poprzednika. W najnowszym tytule z tej serii postanowiono wprowadzić wiele zmian, które powinny być bardzo dużym krokiem naprzód. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry prezentujący Corvette C7.R na torze Brands Hatch. Zapraszam.

(więcej…)

PEOPLE CAN FLY TWORZY OUTRIDERS

“OUTRIDERS to gra, którą chcieliśmy zrobić od lat” – powiedział Sebastian Wojciechowski, szef studia People Can Fly. „To dla nas ogromna radość, że możemy pracować nad tym projektem razem ze Square
Enix. To też ogromne przedsięwzięcie, a nasz zespół znacznie rozrósł się po to, aby sprostać wyzwaniu
tego projektu. Mamy już ponad 200 developerów pracujących w czterech studiach na całym świecie, co
udowadnia, że OUTRIDERS to nasz najambitniejszy projekt do tej pory. Jesteśmy niezwykle
podekscytowani tym, że wreszcie możemy przedstawić naszą grę całemu światu i jednocześnie nie
możemy się doczekać, aby ujawnić niebawem jeszcze więcej!”.

Zapraszam do rozwinięcia na materiał z gry pochodzący prosto z targów E3.

(więcej…)

DYING LIGHT 2 DOPIERO W 2020 ROKU

W tym roku Techland przybywa na największe targi branży – Electronic Entertainment Expo (E3) – z elektryzująca zapowiedzią premiery i kolejnym zwiastunem gry Dying Light 2. Ta wyczekiwana kontynuacja gry akcji z otwartym światem pojawi się na globalnym rynku wiosną 2020 r.

Podczas E3 po raz pierwszy przedstawiony został również główny bohater Dying Light 2. W ujawnionym zwiastunie przemierza spustoszony przez zarazę świat, gdzie śmierć czyha za każdym rogiem, a każda decyzja pociąga za sobą dalsze konsekwencje.

(więcej…)

POZNAJCIE SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS

CI Games prezentuje premierowy zwiastun Sniper Ghost Warrior Contracts, najnowszej gry z wysoko ocenianej serii taktycznych gier z gatunku shooter. Zwiastun wprowadza graczy w klimat surowej syberyjskiej głuszy, z którą będą musieli się zmagać wykonując charakterystyczne dla tej serii gier misje snajperskie. Gra opiera się na tytułowych kontraktach, niejednokrotnie wymagających dynamiki podejmowania decyzji przy wykorzystaniu refleksu, ukształtowania terenu i umiejętnej strategii ataku z zaskoczenia. Tytuł zostanie wydany w 2019 roku, na platformach PS4, Xbox One i PC. Dalsze szczegóły zostaną podane podczas targów E3. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

NOWE MAPY W BATTLEFIELD V JUŻ 27 CZERWCA

II wojna światowa toczy się dalej na czterech nowych mapach, które zostaną wprowadzane do gry jako zawartości IV rozdziału Wbrew przeciwnościom począwszy od 27 czerwca. Od wielkich bitew z udziałem pojazdów, po mniejsze potyczki piechoty, Battlefield V zaoferuje graczom to, czego oczekiwali – rozgrywki sieciowe na nowych arenach.

(więcej…)

CZERWCOWA OFERTA PLAYSTATION PLUS

W czerwcu dostaniemy całkiem solidny zestaw gier. Wszyscy subskrybenci ps+ powinni być zadowoleni z czerwcowej oferty i zapomnieć o poprzednich miesiącach. Oto cała lista:

– Borderlands Handsome Collection
– Sonic Mania

WOLFENSTEIN: YOUNGBLOOD CZYLI NAZIŚCI W ALTERNATYWNEJ WERSJI

Córki B.J Blazkowica zaczęły się nudzić, jako że premiera gry już za dwa miesiące to postanowiły o sobie przypomnieć i tak oto otrzymaliśmy zwiastun w którym jest dużo rozpierduchy. Pomimo faktu że jest to zaledwie 35 sekund to zobaczymy na nich dość sporo materiału… Zapraszam do rozwinięcia i oceńcie sami czy będzie warto ponownie rozwalać nazistów w alternatywnej wersji przeszłości…

(więcej…)

ZOBACZCIE PONAD 3 GODZINY ROZGRYWKI Z NIOH 2

Pierwsza część tej serii odniosła wielki sukces wśród fanów tego gatunku. Bardzo wymagająca pierwsza odsłona, w której wcielaliśmy się w postać samuraja spodobała się na tyle że twórcy zaczęli prace nad „dwójką” zaraz po premierze jedynki. W rozwinięciu znajdziecie materiał z ponad 3 godzinnym gameplayem z testów, warto go zobaczyć i przygotować się na zabawę (jeśli nie boicie się spojlerów). Zapraszam.

(więcej…)