Category: PS4 NEWS

SUBNAUTICA – JUŻ DOSTĘPNA NA PS4

Subnautica – niezwykła, rozgrywająca się w podwodnych głębinach gra survivalowa – od 7 grudnia dostępna jest na konsolach.

Rozgrywka rozpoczyna się od awaryjnym lądowaniu na obcej i pełnej wody planecie. By przetrwać, gracz nie mają innego wyjścia niż zabranie się za przeczesywanie oceanicznego terenu. Poczynając od płytki raf koralowych, kończąc na zdradliwych podwodnych rowach i labiryntach. Te zapewne kryją lepsze surowce, wykorzystywane później na statku do tworzenia ekwipunku do nurkowania, podwodnych pojazdów i innych technologii, ale ich eksploracja to większe ryzyko.

CRASH TEAM RACING NITRO FUELED – OFICJALNIE

CRASH BANDICOOT i CRASH TEAM RACING to serie które powstały na pierwszym Playstation i tam uraczyły setki tysięcy graczy na całym świecie. Dziś dostaliśmy informację że już niebawem a dokładnie 21 czerwca 2019 roku ukaże się nowe CRASH TEAM RACING o podtytule NITRO FUELED. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry, tak więc zapraszam jeśli jesteście ciekawi jak wygląda nowy Crash…

(więcej…)

ZOBACZCIE PONAD 2 MINUTY Z RAGE 2

Co prawda jest to tylko zlepek urywków z wczesnej fazy gry, ale i tak warto to zobaczyć. Szczególnie dla tych którzy grali w pierwszą część tej serii. Jest pustynnie, szybko i krwawo, zobaczcie to sami.

(więcej…)

FAR CRY: NEW DAWN – CZYLI NOWY FAR CRY…..

Tak tak, dobrze czytacie. Nowy Far Cry już na horyzoncie, ubisoft tak jak z serią Assassin’s Creed doi tą markę do oporu. W rozwinięciu znajdziecie materiał prosto z gry i wiecie co ?? Otóż nic, kolejny klonik już nadciąga, zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

GRUDNIOWA AKTUALIZACJA GRAN TURISMO SPORT

najnowszy patch 1.31 dla Gran Turismo Sport jest dostępny do pobrania dla wszystkich graczy. Aktualizacja powiększa zestaw samochodów o siedem nowych aut, wśród których znajdują się limitowane Ferrari F50 z 1995 roku czy McLaren P1 GTR. Patch 1.31. umożliwia również sprawdzenie swoich sił na inspirowanej autostradą Shuto „południowej trasie”, która wejdzie w skład tokijskiej trasy ekspresowej.

Lista siedmiu nowych aut, które pojawiają się wraz z najnowszą aktualizacją prezentuje się następująco:

Ferrari F50 ’95(N500)
McLaren P1 GTR ’16(X)
BMW M3 Coupé ’07(N400)
Tesla Motors Model S Signature Performance ’12(X)
Pontiac Firebird Trans Am ’78(N200)
Chevrolet Corvette Sting Ray Sport Coupe (C2) ’63(N400)
Greddy Fugu Z (N300)

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUND JUŻ DOSTĘPNY

Chcieliście zagrać w PUBG ale nie mogliście ?? Od dziś jeśli jesteście posiadaczami PS4, już możecie. Sony Interactive Entertainment Polska ma przyjemność poinformować, że doceniony przez ogromną liczbę graczy PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS debiutuje dzisiaj w PlayStation Store. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS będzie zawierał trzy dobrze znane fanom gry mapy: Erangel, Miramar oraz Sanhok wraz z jej śnieżną wersją, która zadebiutuje jeszcze tej zimy. Dodatkowo na wszystkich graczy czekają najważniejsze dodatki, m.in. personalizowane mecze, ranking, tryb wydarzeń specjalnych, trofea i wiele, wiele więcej.

ACE COMBAT 7 Z NOWYM ZWIASTUNEM

Ludzie z Bandai Namco coś średnio pracują nad promocją ich najnowszej odsłony Ace Combat. Nie od dziś wiemy że jest to jedna, jak nie najlepsza seria w której polatamy odrzutowcami i nie tylko. Dziś dostaliśmy materiał prezentujący F15 Eagle. Zapraszam do rozwinięcia tych którzy chcą zobaczyć ten efektowny zwiastun i dowiedzieć się czegoś więcej na temat gry.

(więcej…)

OFERTA PS+ NA GRUDZIEŃ

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić grudniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czeka mroczna, pełna grozy SOMA oraz przeczące prawom grawitacji wyścigi w ONRUSH.

Dodatkowo dostępne będą cztery tytuły na PS Vita i PS3, które uzupełniają pełną listę gier dostępnych w grudniowej ofercie PlayStation Plus:

SOMA (PS4)
ONRUSH(PS4)
Steredenn(PS3)
SteinsGate (PS3)
Please(PS Vita)
Iconoclasts (PS Vita, PS4)