Category: PS4 NEWS

CYBERPUNK 2077 – I NOWY GAMEPLAY

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam nowy gameplay z Cyberpunk 2077, dziś mamy dla was jeszcze nowszy. Jest to zlepek kilku aspektów gry od jazdy po walkę wręcz której nie było na poprzednim materiale. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

NADCHODZI BURZA W GHOST OF TSUSHIMA

Cuszimie grozi zniszczenie. Po sromotnej porażce z rąk mongolskich najeźdźców szlachetny samuraj, Jin Sakai, musi poświęcić wszystko, by chronić to, co zostało z jego ojczyzny i ludu. Rozpoczyna niesamowitą przygodę, walcząc o wolność Cuszimy. W jej trakcie musi odłożyć na bok samurajskie tradycje i skorzystać z niekonwencjonalnych metod, by stworzyć dla siebie nową ścieżkę – ścieżkę Ducha. Zapraszam do rozwinięcia na materiał wideo.

(więcej…)

MARVEL AVENGER’S – Z NOWYM GAMEPLAYEM

Mamy dla Was dwa najnowsze materiały z gry Marvel Avenger’s. Nie było by w tym nic dziwnego poza faktem że tytuł ukaże się na wszystkich platformach, włącznie z nadchodzącą generacją. To własnie w tym tytule będziemy mogli zobaczyć różnice pomiędzy generacjami i nie tylko. Każdy fan tego uniwersum, musi to zobaczyć. Na materiałach zobaczymy przede wszystkim Thora oraz Iron Mana. Zapraszam.

(więcej…)

CRASH BANDICOOT 4: IT’S ABOUT TIME – NA PIERWSZYM ZLEPKU WIDEO

Mówiąc zlepek, miałem na myśli połączenie kilku urywków gameplayu którymi karmią nas twórcy. Zabawa wydaje się być dość wymagająca i co ciekawe, troszkę odchodzi od tego co znamy z poprzednich części. Więcej odpowiedzi znajdziecie na materiale wideo w rozwinięciu. Zapraszam.

(więcej…)

SNIPER GHOST WARRIOR CONTRACTS 2 – POTWIERDZONE

W czwartym kwartale br. nastąpi premiera najnowszej odsłony snajperskiej serii autorstwa CI Games – Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Tytuł będzie dostępny w wersji na PC i konsole. Strategia spółki zakłada regularne wydawanie gier z segmentu AA/AA+, które są tworzone przez wewnętrzne zespoły we wsparciu zewnętrznych partnerów outsourcingowych. Sam tytuł jak i cała seria od tego wydawcy raczej nie zdobędzie szczytów popularności, ze względu na jakość. Niestety ale CI Games nie potrafi zrobić tak dobrego tytułu który mógłby konkurować z najlepszymi. Według mnie jedynym bardzo udanym tytułem tego studia było Lord of the Fallen. Tak czy siak, jeśli jesteście gotowi na kolejną odsłonę Sniper’a to nie będziecie musieli długo czekać.

SKATE – OFICJALNIE NA PS5

SKATE czyli kolejny symulator jazdy na deskorolce od EA został okrzyknięty jedną z najlepszych gier w tym gatunku. Tony Hawk przez wiele lat nie wiedział co zrobić ze swoją serią, więc EA chwyciło temat. Dziś dowiedzieliśmy się że nowa odsłona tej serii ukaże się na nowej generacji co jest nie lada informacją. W rozwinięciu znajdziecie zapowiedź tego tytuł prosto ze studia twórców. Zapraszam…

(więcej…)

RACHET & CLANK: RIFT APART – NA PS5

Na pokazie Sony który oglądaliśmy jakiś czas temu, tytuł gonił tytuł. Hit gonił hit i tak oto nie mogło zabraknąć serii Ratchet & Clank. Nowa odsłona która została stworzona całkowicie od podstaw dla PS5, nosi podtytuł Rift Apart. Czemu ?? To wyjaśni wam materiał wideo który znajdziecie w rozwinięciu. Materiał jest na tryle efektowny że wzbudza wiele miłych wspomnień i uczuć. Zapraszam.

(więcej…)

RESIDENT EVIL 8 NOSI PODTYTUŁ VILLAGE

RESIDENT EVIL 8 nosi podtytuł Village, za sprawą miejsca w którym dzieje się cała ukazana przez twórców historia. Zaprezentowany zlepek cutscenek i gameplayu nie wiele nam mówi a nasuwa jedynie domysły. Pierwszym z nich jest podobieństwo do części czwartej, oraz wilkołaki. Zapraszam do rozwinięcia na materiał wideo…

(więcej…)