Category: PS4 NEWS

GAMEPLAY Z DEMA CRASH BANDICOOT 4 W PEŁNEJ KRASIE

Cała seria Crash Bandicoot od samego początku nakierowana była do młodszego gracza, to właśnie dzięki tej serii dziś mamy tak fajne wspomnienia. Dziś dostajemy najnowszą odsłonę tej gry i powiem wam szczerze że wygląda to dość ciekawie. W rozwinięciu znajdziecie materiał pochodzący z dema które zapewne niedługo wyląduje w sklepie i sami będziecie mogli to sprawdzić. Tak czy siak, zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

UNDER – KLON P.T NA PIERWSZYM MATERIALE

P.T od Hideo kojimy to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, która niestety przez waśnie z wydawcą została zapomniana. Wielu graczy powaracało do gry i kombinowało jak by tu ściągnąć chociaż demo które także zostało zablokowane. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry UNDER która jest istnym klonem wspomnianego P.T. Gra na PS4 pojawi się na przełomie roku więc zapewne zobaczymy ją na nowej generacji. Zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

CHORUS – PIERWSZY GAMEPLAY Z PS5

Online-owe GAMESCOM 2020 pomimo faktu że informuje nas o grach które już znamy z wcześniejszych zapowiedzi, to czasami raczy nas czymś czego jeszcze nie widzieliśmy. To właśnie dotyczy gry CHORUS czyli kosmicznej naparzanki z setkami odłamków, odblasków i wybuchów. W rozwinięciu znajdziecie materiał prosto z PS5. Zapraszam.

(więcej…)

GAMESCOM 2020 – RATCHET & CLANK: RIFT APART – DEMO GAMEPLAY Z PS5

Praktycznie każda z części Ratchet & Clank to bardzo dobre gry. Najnowsza część czyli Rift Apart także zapowiada się na świetny tytuł i nikogo to nie powinno dziwić. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący rozgrywkę z dema ale z wersji na PS5. Zobaczcie jak to wygląda w ruchu. Zapraszam.

(więcej…)

CAPTAIN TSUBASA NA PIERWSZYM MATERIALE Z GRY

CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS to istotny powrót do korzeni dla każdego gracza który ma więcej lat niż „naście”. Każdy z nas wie że captain Tsubasa to gra piłkarska i choć nie jest konkurencją dla Fify czy PESa to i tak jest ciekawą pozycją do sprawdzenia. W rozwinięciu znajdziecie pierwszy materiał z gry który prezentuje początkowe tutoriale. Zapraszam do rozwinięcia na dość ciekawy materiał.

(więcej…)

GHOST OF TSUSHIMA: LEGENDS ZAPOWIEDZIANE

Wielu z nas, jeszcze nie zdążyło odpalić podstawowej wersji Ghost of Tsushima, a tutaj dowiadujemy się że nadciąga rozszerzenie które wprowadzać będzie tryb kooperacyjny do gry. Misje będą dostępne dla 2-4 graczy i jak sama nazwa wskazuje bedą inspirowane Japońską mitologią. Dodatek będzie dostępny jesienią tego roku i czyżby owe rozśzerzenie miało być zawarte w wersji Deluxe na PS5 ??

PLAYSTATION PLUS NA SIERPIEŃ

Prezentujemy sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły:

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

oraz

Fall Guys: Ultimate Knockout

, czyli odświeżona wersja kampanii dla jednego gracza w kultowej strzelance i pełny zwariowanych wyzwań 100-osobowy tytuł dla wielu graczy. W pierwszą z przedstawionych gier, będzie można zagrać już jutro, natomiast druga dołączy do oferty 4 sierpnia.

TEST DRIVE UNLIMITED SOLAR CROWN NA PIERWSZYM ZWIASTUNIE

Pierwsze zapowiedzi o najnowszej odsłonie Test Drive ukazały się już kilka miesięcy wcześniej, jednak dziś dostaliśmy pierwszy materiał z gry. Jest to zwykły teaser lub urywek przerywnika filmowego z gry. Seria znana jest na całym świecie i swojego czasu świeciła triumfy, teraz jest troszkę inaczej i być może nowa odsłona to zmieni. Zapraszam do rozwinięcia na materiał wideo…

(więcej…)