Category: PS5 NEWS

SONY ZAPREZENTOWAŁO DUALSENSE – PAD DO PS5

DUALSENSE tak nazywa się pad do PlayStation 5. Haptyczne wibracje, adaptacyjne spusty L2 i R2 to tylko początek nowości jakie znajdziemy w nowym padzie. Ale tutaj możemy ocenić jedno, wygląd, który jest jak dla mnie kontrowersyjny. Dużo więcej obłych kształtów do mnie nie trafia ale i tak jestem fanem tego pada.

https://www.vgr.com/wp-content/uploads/2020/04/PS5-Controller-DualSense-Unveiled-by-Sony-3-924×520.jpg1

2

POZNAJCIE SKATER XL – POGROMCĘ TONY HAWKA ??

Każdy ze starszych graczy darzy ogromnym szacunkiem i sentymentem serię z Tonym Hawkiem. Wielu z nas zagrywało się w nią już na pierwszym PlayStation. Historia serii jest bardzo zróżnicowana i kręta, a najnowsze odsłony były dość słabe. Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej konkurencji dla tej gry która nazywa się SKATER XL. W rozwinięciu znajdziecie materiał z gry, i choć nie wygląda fenomenalnie to i tak warto zobaczyć próbkę tego nas czeka. Zapraszam.

(więcej…)

QUANTUM ERROR – PIERWSZY TYTUŁ NA PS5 ??

W rozwinięciu możecie zobaczyć pierwszy teaser gry która ukaże się na PS4 oraz PS5. Nie można powiedzieć nic poza tym że jakościowo wygląda przeciętnie, i jest to horror w przyszłości. Zapraszam do rozwinięcia, być może teaser pozwoli wam na wysunięcie wniosków o nowej generacji ??

(więcej…)

OFERTA PS+ NA KWIECIEŃ 2020

Jeśli plotki się potwierdzą, a doniesienia sprawdzą, to w kwietniu możemy dostać najlepszy zestaw gier, które zaoferuje Sony w usłudze PS+ w tym roku. Jak donoszą tajni zwiadowcy, najprawdopodobniej gry które zasilą plusa w kwietniu to Uncharted 4 oraz Dirt Rally 2.0. Obie gry to bardzo mocne tytuły więc, posiedzenia w domu podczas pandemii koronawirusa będą troszkę lżejsze….

POZNAJCIE POLSKI DUBBING W GHOST OF TSUSHIMA

GHOST OF TSUSHIMA zapowiada się na naprawdę dobry ex, tak jak reszta exów od SCE. Tak i tu będziemy mogli się cieszyć polską wersją językową. Wielu z Was nie lubi, tej wersji, ale dla mnie to jedne z najlepszej stworzonych dubbingów w grach. W rozwinięciu znajdziecie materiał prezentujący początki historii w grze oraz oczywiście wspomniany dubbing. Zapraszam bo jest na co popatrzeć i czego posłuchać.

(więcej…)

PODSUMOWANIE ROKU Z PLAYSTATION PLUS

PlayStation Plus, to nie tylko darmowe tytuły w każdym miesiącu, to także możliwość rozgrywki online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store i wyjątkowe oferty w ramach programu lojalnościowego PlayStation Plus Rewards. Przedstawiamy podsumowanie ostatnich 12 miesiecy z PlayStation Plus. W ciągu ostatnich 12 miesięcy, subskrybenci mogli pobrać 26 tytułów, o łącznej wartości 3664 PLN[1]. Roczna subskrypcja to koszt 240 PLN, co w skrócie oznacza, że na samych grach użytkownicy zaoszczędzili 3424 PLN. W tym czasie, każdy z graczy mógł spróbować swoich sił w ekskluzywnych tytułach Sony Interactive Entertainment, a także wielu innych doskonałych produkcjach.

MARCOWA OFERTA PLAYSTATION PLUS JEST KOLOSALNA….

Prezentujemy marcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły:

Shadow of the Colossus i Sonic Forces

czyli posiadająca status „must play” od Metacritic kultowa już walka z mitycznymi kolosami oraz niezwykłe przygody najszybszego jeża na świecie. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 3 marca, od godziny 11:00.

FINAL FANTASY VII REMAKE – OPENING MOVIE

Na remake kultowego już FINAL FANTASY VII czeka większość graczy na całym świecie. W rozwinięciu znajdziecie coś co was rozgrzeje, a mianowicie opening movie. Jest na co popatrzeć i z pewnością jeśli jeszcze nie jesteście pewni tego tytułu, to właśnie ten materiał rozwieje wasze wątpliwości. Zapraszam.

(więcej…)