Category: Bez kategorii

PS5 PLAYSTATION SHOWCASE 2021 – OFICJALNIE

Co roku Sony stara się zorganizować pokaz nowości, całkowicie nowych tytułów i nie tylko które zasilą kronikę gier dostępnych na nowej generacji i na poprzedniej. Nie inaczej będzie w tym roku i to właśnie dzięki temu będziemy mogli zobaczyć PS5 PLAYSTATION SHOWCASE 2021. Konferencja odbędzie się juz 9ego Września czyli za tydzień o godzinie 22.

TRYB SURVIVAL MODE W DAYS GONE JUŻ DOSTĘPNY

Już od wczoraj dla wszystkich posiadaczy Days Gone jest dostępny darmowy dodatek, na który składają się nowy poziom trudności oraz cotygodniowe nowe wyzwania. W specjalnym trybie survival mode gracze mogą spróbować swoich sił na jeszcze wyższym poziomie trudności bez jakichkolwiek ułatwień takich jak opcja szybkiej podróży, tryb widzenia survival vision czy immersyjny HUD, gdzie znajdują się wszystkie mapy i wskaźniki. Więcej informacji o dodatku i aktualizacji gry znajdziecie w rozwinięciu.

(więcej…)

SERIA GRAN TURISMO TRAFIŁA DO PONAD 80 MILIONÓW GRACZY

Dziś Sony Interactive Entertainment poinformowała że seria GRAN TURISMO trafiła do ponad 80 milionów graczy na całym świecie. Mowa tu o wszystkich odsłonach serii które ukazały się w ciągu 20 lat.

W związku z działaniami producenta serii, Polyphony Digital Inc., spodziewany jest dalszy wzrost sprzedaży. Firma ogłosiła więcej informacji na temat FIA Gran Turismo Championships organizowanego wspólnie ze światowym związkiem zarządzającym sportami motorowymi – Fédèration Internationale de l’Automobile (FIA).

(więcej…)

Znane z PC futurystyczne wyścigi – Redout – debiutują na rynku w wersjach na PlayStation 4. z Tego co widać i co możecie zobaczyć w rozwinięciu, mamy do czynienia z konkurencja dla Wipeouta. Zapraszam bo warto to zobaczyć i stwierdzić czy jest to coś dla fanów tych futurystycznych wyścigów.

(więcej…)

Nie ukrywam że PLAYSTATION VR to gadżet który będę musiał mieć, to faktycznie coś nowego i coś przełomowego w grach. Teraz po tych 30 minutach konkretów wiem jak na to patrzeć. Jeśli chcecie poznać jak będzie pracować sprzęt i resztę ciekawych aspektów PS VR to zapraszam do rozwinięcia.

(więcej…)

Na nowej generacji lub jak kto woli już current genach brakuje dobrych symulacji, na Gran turismo jeszcze poczekamy a Project Cars jest już objechane na każdy sposób. Teraz o swój czas będzie walczyć ASSETTO CORSA które pomimo obsuwy atakuje nas nowym materiałem z gry. Zobaczcie sami.

(więcej…)

Miedzy innymi BroForce na które głosowaliśmy przy wyborze jednej z gier. Cała reszta nie koniecznie przypadnie nam do gustu i spokojnie możemy powiedzieć że jest to kolejny miesiąc do nadrabiania zaległości. Oto pełna lista tytułów:

•Broforce (PS4)
•GALAK-Z The Dimensional (PS4)
•Super Stardust HD (PS3)
•The Last Guy (PS3)
•Flame Over (PS Vita)
•Reality Fighters (PS Vita)